ART / Lithographs / Litograph in colors 9884375
nr 988 4375
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Lennart Jirlow (b. 1936), 125/180, I Bersån, löst blad, sheet: 53 x 67,
LITOGRAPH IN COLORS, Lennart Jirlow (f. 1936), 125/180, I Bersån, löst blad, bladets mått: 53 x 67
Lennart Jirlow, Swedish painter born in Stockholm 1936, dead 2020.
3000
SEK 2400
Monday October 19 2015
at 20:26:53
19/10 20:11:55
- Thema-auction
Oct 19
Read more about Grafik
Lennart Jirlow
Read more about Lennart Jirlow